HAKKIMIZDA

Genel Müdür Mesajı

Günümüzde sunulan hizmetin kalitesi de ürün kadar etkili olmaktadır. Maya Sport Club, üyeleriyle aynı hisleri yaşamak, üyelerimize spor kaynaklarının tümünü sağlamak misyonu ile ilerlemektedir. Sporu sporcunun öğretmesi felsefesi ile yola çıktığımız ilk günden itibaren sporun bir yaşam tarzı haline gelmesi için çalışıyoruz. .

Çünkü biz Maya Sport Club ailesi olarak yıllardır profesyonel sporun içindeyiz. Bu çalışmalarımızın verdiği güçle şimdi de sağlıklı yaşam hayali kuran herkesi sporla bir arada yaşatmaya çalışıyoruz. Bu hayat anlayışı ve aldığımız sonuçlar bizleri her gün daha fazla motive ediyor.

Bundan sonraki süreçte farklı alternatifleri içeren ve insanları belirli bir kalıba sokarak eğiten programlardan ziyade daha çok kişiye özel programlar üzerine yoğunlaşıyoruz. Tamamen sizlerin saatlerine göre oluşacak bu programlarda tek amaç “Spor Yapmak” olacak.

Profesyonel eğitmenlerimiz sizlerin ihtiyaçlarına göre programları kurgulayacak ve sizinle birlikte takibini yapacak… Bu anlayış ile siz, eşiniz ve çocuklarınız için özel programları Maya Sport Club bünyesinde bulabileceksiniz. Ayrıca esnek çalışma saat imkânları ile en büyük kaçış olan zaman bulamama sıkıntısından da kurtulmuş olacaksınız…

Biz buradayız… Sizleri de bekliyoruz…

mayaclub.net web yazılım
HAKKIMIZDA - Maya Sport Club - Bursa, Nilüfer Spor Salonu - Fitness - SPINNING - PİLATES - BODY PUMP - BOSU - ZUMBA - FUNCTIONAL TRNG - PERSONAL TRAINING - REFORMER PİLATES
Maya spor club ile nasıl bir spor ve yaşam alanında çalışacağınızı yaşayarak görün.
hakkimizda, bursa,nilüfer,spor,merkezi,salonu,salonları,plates,pilates,zumba,spinning,body pumb,bosu